אזרחות ספרדית

יש לכם משפחה או שורשים בספרד? רוצים לממש את הזכויות שלכם ולקבל אזרחות ספרדית – החברה באיחוד האירופי? בעזרת משרד עורכי דין א.רועי עורכי דין ושות’ באפשרותכם להגביר את הסיכויים באופן משמעותי ולפתוח אינספור דלתות לעתיד חדש, לכם ולבני משפחותיכם.

 

כיצד אדע אם יש לי זכאות לאזרחות ספרדית?

לאחרונה התפרסם המידע הרלוונטי בעבור מבקשי האזרחות הספרדית בני הדת היהודית ובהתאם לכך, ניתן לומר כי אושרה על ידי הפרלמנט בספרד הצעה לפיה צאצאים של מגורשי ספרד יוכלו להשיג אזרחות ספרדית, בהתאם לכמה תנאים שונים שיש לעמוד בהם.

 

בין היתר, על צאצאי המגורשים תהיה החובה להוכיח כי אכן יש להם קשר למגורשי ספרד, זאת בעזרת עדויות שונות אשר תהיינה בידם. וכאן נכנסים לתמונה עורכי הדין המומחים של א. רועי עורכי דין ושות’.

 

קבלת אזרחות ספרדית – הליך ארוך ומורכב הדורש עזרה מקצועית

כמו בהליכי הוצאת אזרחות זרה אחרים, סביר להניח כי גם כשמדובר בקבלת אזרחות ספרדית יהיה מדובר בתהליך ארוך ומורכב יותר ממה שדמיינתם בתחילה, ואשר יצריך מכם לא מעט תשומת לב על מנת שיתבצע בצורה הנכונה ויעמוד בכל הדרישות והמכשולים שאינכם מכירים.

 

המומחים המשפטיים של א. רועי עורכי דין ושות’ וצוות המשרד אמונים, בין היתר, גם על תרגום תקין של המסמכים השונים ובין אם מדובר על נקודות קטנות אשר תוכלנה להפוך את בקשת האזרחות לכזו אשר סיכויי הקבלה שלה יהיו הרבה יותר גבוהים, או על ייצוג מול השגרירות הספרדית, עורכי הדין שלנו יוכלו להתמודד עם הליך בקשת האזרחות בצורה מוצלחת ולהפוך הכל לפשוט עבורכם – ובכך תהיה בידכם האזרחות הספרדית בהקדם האפשרי וללא עיכובים מיותרים.

 

מדוע לבחור להגיש בקשה לקבלת אזרחות ספרדית בעזרת א.רועי עורכי דין ושות’?

אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותים המשפטיים של א.רועי עורכי דין ושות’ וליהנות מפגישת ייעוץ ללא כל התחייבות, במסגרתה נוכל להכיר את המקרה שלכם וללוות אתכם לאורך תהליך קבלת אזרחות ספרדית, תוך אספקת כל המידע הדרוש על מנת שיהיה באפשרותכם לכם לבצע את ההחלטות הנכונות בעיניים פקוחות

 

המומחים שלנו יבחנו יחד אתכם את התנאים השונים הנדרשים לקבלת אזרחות ספרדית כך שתוכלו לדעת שמא מומלץ להגיש בקשה בכלל, או שמא יש לבצע כבר בשלב זה פעולות מקדימות שיגבירו את סיכויי הקבלה. פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

 

Print Friendly, PDF & Email