אזרחות רומנית

כיצד מנפיקים אזרחות רומנית? מה היא העלות של הוצאת דרכון רומני והאם ניתן להוציא דרכון רומני מבלי לוותר על הדרכון הישראלי?

אזרחים רבים של מדינת ישראל זכאים ומעוניינים בקבלת אזרחות נוספת של מדינה זרה. אזרחות נוספת אירופאית מעניקה לך מגוון הטבות במדינה ומאפשרת לך לטייל בה בקלות. במדינת ישראל, אין הרבה הגבלות בנוגע לאזרחות שנייה והקשיים נמצאים בתהליך הבירוקרטי של המדינה הזרה. כאשר מדובר באזרחות רומנית יש להבין את דרך העבודה של הממשלה הרומנית ואת הדרישות שלה לקראת מתן אזרחות. ייצוג מקצועי בתהליך הוצאת האזרחות הרומנית ולאחר מכן דרכון רומני יכול לקצר בצורה משמעותית את לוחות הזמנים, להעלות את הסיכויים שלך לקבל אזרחות ואף להוזיל עבורך את עלויות התהליך.

היעזרות בגורם מקצועי

כדי לקבל אזרחות רומנית על ממשלת רומניה להכיר בך כאזרח, אזרחות מוענקת לילידי המדינה באופן אוטומטי וצאצאים יכולים להיות זכאים לאזרחות גם כן. תהליך קבלת האזרחות מתחיל בהגשת מגוון מסמכים אשר מציגים את טענת האזרחות שלך בפני הרשויות הרומניות, מסמכים חסרים או כאלו אשר מולאו בצורה לא נכונה יכולים לפגוע בצורה משמעותית בסיכויים שלך לקבלת אזרחות רומנית ולהאריך את התהליך. על מנת לייעל את תהליך הנפקת האזרחות מומלץ מאוד להיעזר בגורם מקצועי בעל קשרים עם הרשויות הרומניות וניסיון בהנפקת דרכון רומני לאזרחים ישראלים.

מי זכאי לאזרחות רומנית

הזכאות לדרכון רומני תלויה באילן היוחסין שלך, אילו קרובים שלך היו אזרחים רומנים ומתי הם עזבו את רומניה. כדי לדעת במאה אחוזים האם משפחתך זכאית לדרכון רומני יש להיוועץ עם עו"ד מומחה בתחום אשר מכיר את החוקים ואת התקנות של ממשלת רומניה. אף על פי שרק צאצאים לילידי רומניה אשר עזבו בין השנים 1950-1952 זכאים לאזרחות באופן אוטומטי, צאצאים אחרים יכולים גם לקבל אזרחות, בהינתן המסמכים הנכונים.

א. רועי עורכי דין ושות'

א. רועי עורכי דין ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה בסיוע בקבלת אזרחות רומנית, אנחנו ממוקמים בבניין הקונסוליה הרומנית ומספקים ייעוץ וליווי לאורך כל התהליך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני, לבחון האם מגיעה לך אזרחות רומנית ולהוציא לעצמך ולמשפחתך דרכון נוסף.

זכאות לאזרחות רומנית

מעוניינים לדעת יותר על זכאות לאזרחות רומנית? רוצים להיות אזרחים מן המניין ביבשת האירופית? בעזרת המומחים המשפטיים מטעם א. רועי עורכי דין ושות’ תוכלו לבחון בצורה מעמיקה אם אתם זכאים לקבלת אזרחות רומנית – וזאת כאשר יהיה מדובר בהליך פשוט ומהיר באופן יחסי לכל אלטרנטיבה.

 

האם יש לי זכאות לאזרחות רומנית?

ניתן לומר כי יוצאי רומניה שלא ויתרו על האזרחות שלהם בעת עזיבת המדינה, כמו גם הצאצאים שלהם, זכאים לאזרחות רומנית. לפיכך, רבים הסיכויים שאם יש לכם או להוריכם זיקה אזרחית לרומניה – תוכלו גם ליהנות מן היתרונות הנלווים לכך בעת המודרנית ובחלוקה הגיאופוליטית העכשווית.

 

לאחר בחינת הסיטואציה האישית שלכם, הצוות המשפטי במשרד א. רועי עורכי דין ושות’ יוכלו לדעת במדויק שמא באמת מגיעה לכם אזרחות והאם יש טעם לפעול בעניין. כך תוכלו לדעת אם זכאות לאזרחות רומנית זהו דבר אשר נוגע אליכם, ומה ביכולתכם לעשות על מנת להגביר את סיכויי קבלת האזרחות ולהקטין את הביורוקרטיה הכרוכה בתהליך.

 

זכאות לאזרחות רומנית מצריכה בירור מעמיק

בנקודה זו, כדאי לציין כי ישנם מקרים לפיהם לא יהיה ניתן לדעת במאת האחוזים שמא ישנה אכן זכאות לאזרחות רומנית. במידה ואדם מסוים יהיה במצב בו אין ביטחון מלא בכל הנוגע לאפשרות להשיג את האזרחות – אזי מומלץ להיעזר בשירותינו על מנת להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלכם לקבלת האזרחות הרומנית.

 

א. רועי עורכי דין ושות’ – זכאות לאזרחות רומנית בדרך החכמה

משרד עורכי הדין א. רועי עורכי דין ושות’ הוקם על מנת לסייע לאזרחי ישראל לקבל תחת קורת גג אחת מגוון רחב של שירותים משפטיים, בדגש על קבלת אזרחות זרה בכלל – וזכאות לאזרחות רומנית בפרט. אנשי המקצוע שלנו יודעים לספק ללקוחותינו מענה מושלם והרמטי תוך ליווי רצוף ויחס אישי, ולהבטיח עבורכם שירות מהיר, מחיר משתלם והתעסקות מינימלית ככל הניתן בנושאים הכרוכים בקבלת האזרחות – וזאת לצד מתן המידע המקיף הנחוץ לכל מועמד לזכאות לאזרחות רומנית באופן שיקדם את ההליך בנתיב העדיף ביותר בכל מקרה ומקרה.

 

פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי
Print Friendly, PDF & Email