דיני הגירה

כאשר מדובר על דיני הגירה, אתם וודאי תוהים מהם הסיכויים שלכם להגר למדינה זרה? כיצד התהליך אמור להתבצע מבחינתכם? וכמה זמן נמשך כל התהליך? במאמר נדון אודות הסוגיות ונעלה את הדברים שאתם צריכים להביא בחשבון בעת שקילת הגירה למדינה זרה. הדקו את החגורות, מוכנים? אנחנו ממריאים.

דיני הגירה – מה הסיכויים שלכם להגר?

כשמדובר בדיני הגירה, ככלל אפשר לומר שרקע המשפחתי שלכם משחק תפקיד גדול בשיקוליה של המדינה אליה אתם מבקשים להגר. אם ישנן הוכחות מוצקות שמצביעות על הקשר של המשפחה שלכם לרומניה, לדוגמה, וודאי שהדבר יגדיל משמעותית את הסיכוי שלכם לקבל את מבוקשכם ולהגר לרומניה בצורה מוצלחת. אולם זה לא כל הסיפור וישנן דרכים נוספות להגר למדינות יעד לא מעטות, גם בהסתמך על מכלול שיקולים נוסף שמפעילות רשויות ההגירה באותה המדינה.

לכן, אם אתם מאמינים שלמשפחה שלכם יש את הרקע הנדרש אך אתם לא בטוחים אם זה מספיק כדי לקבל אזרחות או דרכון זר, או אם ברצונכם להגר למדינה שלמיטב ידיעתכם אין לכם אליה כל קשר היסטורי או תרבותי, אנו ממליצים בחום להתייעץ עם המומחים של א. רועי עורכי דין ושות’ בנושא דיני הגירה, שכן אנו מנוסים בהתמודדות עם החוק במדינות זרות ויש לנו קשרים עם משרדי עורכי הדין המובילים במדינות המהוות יעד נחשק להגירה, מה שמסייע לנו במציאת המסמכים הנדרשים בארכיבים של אותה המדינה או בהנחיות כיצד לעמוד בתנאי הסף לשם הגשת הבקשה.

הוצאת אזרחות או דרכון זר – כמה זמן אורך התהליך?

התהליך משתנה ממקרה זה לזה, וזאת בהתאם למורכבותו. דיני הגירה יכולים להקשות במקצת על אנשים עם קשיים להוכיח את הקשר של המשפחה שלהם למדינה כזו או אחרת. בכל אופן, פנייה למשרד א. רועי עורכי דין ושות’ יאפשר לכם לשפוך יותר אור על הנושא ולקבל הערכה ספציפית יותר הנשענת על המאפיינים האישיים שלכם ושל בני משפחתכם.

א. רועי עורכי דין ושות’ – המומחים בדיני הגירה

בעזרת המומחים של א. רועי עורכי דין ושות’, תהליך הוצאת הדרכון או האזרחות הזרה אמור להיות פשוט למדי מהצד שלכם. כל שעליכם לעשות זה לדאוג לפנות אלינו בהקדם ולהמציא את המסמכים הרלוונטיים שנעלה בפניכם – אנו נשמח ללווה אתכם לאורך כל הדרך ולהביא לידי ביטוי את ההתמחות שלנו בדיני הגירה.

אנו נמצאים פה בשבילכם וממתינים לפנייתכם ממש כעת!

 

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי
Print Friendly, PDF & Email