ליטיגציה

מה היא ליטיגציה? מתי היא נכנסת לתוקף במסגרת ההליך המשפטי? וכיצד בעזרתה אתם יכולים להפיק את המרב כאשר אתם ניצבים בפני התמודדות עם תיק משפטי? במאמר נסביר את כל אלה ונהפוך את הדברים לברורים הרבה יותר.

מהי ליטיגציה ומדוע כדאי להקדיש לה תשומת לב מיוחדת?

ליטיגציה זה מקצוע הטיעון מול הערכאה המשפטית, שלב במשפט במהלכו עורך דין מנוסה מביא לידי ביטוי את היכולת שלו להציג באור ברור את הטענות של לקוחותיו. היות וחלקים ניכרים מן העדויות שהיו ניתנות בעבר בעל פה הוחלפו בתצהירים כתובים, הולך וגובר בשנים האחרונות משקל הליטיגציה כאחד השלבים היחידים במשפט שבכוחם להבליט אספקטים מסוימים של המקרה ואשר המתנהלים בעל פה.

בהתאם לכך, כאשר מדובר על ליטיגציה ופנייה לעורך דין המתמחה בכך, חשוב לוודא שאתם פונים אל משרד עורכי דין שידע לעשות את המיטב עבורכם ולעזור לכם להגיע למצב המשפטי האופטימלי.

להפיק את המרב בעת התמודדות עם ערכאות משפטיות שונות

ככלל, ניתן לומר שככל שיהיו לכם יותר ראיות והוכחות השופכות אור על הצד שלכם בסיפור, הסיכוי של ליטיגציה לצייר את התמונה הנכונה יגבר ובעזרת עורך דין מומחה, בכוחה של ליטיגציה המבוצעת תוך התחשבות במכלול השיקולים הרלוונטיים לתרום רבות להשגת הכרעה אופטימלית בעת מתן פסק הדין בתיק שלכם – וכך תוכלו לעבור את התהליך בצורה הרבה יותר קלילה.

ליטיגציה מאת המומחים של א. רועי עורכי דין ושות’

תוהים למה לפנות דווקא אלינו? ובכן, מעבר לכך שהמחירים שלנו נחשבים לאטרקטיביים במיוחד וזמני העבודה שלנו מהירים למדי – לעומת עורכי דין אחרים המשלבים את הליטיגציה כחלק אינטגרלי מפעילותם ולא מייחסים לה כל חשיבות ייחודית, הרי שליטיגציה היא תחום התמחות נפרד במשרד א. רועי עורכי דין ושות’ וכתוצאה מכך אנו מתייחסים לשלב הטיעון כאל הליך משפטי בעל מאפיינים ייחודיים ומקדישים את כל הנדרש לשם הצלחת ההליך.

בין אם מדובר בליטיגציה אזרחית, מסחרית או פלילית – אנו נדאג ללוות אתכם בכל שלב ושלב שקשור להמצאת המסמכים הרלוונטיים שיוכלו לסייע במקרה שלכם. פנו כעת אל א.רועי עורכי דין ושות’ ונשמח להעמיד לרשותכם את מומחי הליטיגציה המשפטיים המנוסים שלנו, שיטענו את הטענות שלכם בבית המשפט באופן היסודי והמקיף ביותר.

 

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי

 

Print Friendly, PDF & Email