רקע רחב

כיצד ניתן לבדוק זכאות לדרכון רומני? למי עלי לפנות לטובת אבחון רקע רחב לקראת בקשת אזרחות רומנית ומה היא העלות של בדיקת זכאות לדרכון רומני?

הוצאת דרכון נוסף היא שאיפה של הרבה ישראלים והודות לגילה הצעיר של המדינה שלנו, אזרחים ישראלים רבים זכאים לדרכון נוסף. לאזרחות נוספת ישנם יתרונות רבים הכוללים הקלה בטיולים מסביב לעולם והטבות שהמדינה מעניקה לאזרחיה. דרכון רומני הוא דרכון של האיחוד האירופי ובכך מעניק למחזיקים בו מגוון הקלות ואף סיוע של האיחוד האירופי ביזמות עסקית ברומניה בפרט ובאירופה בכלל. מכיוון וגם מדינת ישראל וגם מדינת רומניה אינן מונעות מהאזרחים שלהן להחזיק באזרחות נוספת, אזרחות רומנית היא אפשרית ביותר עבורך.

אבחון רקע רחב לקראת הוצאת אזרחות

מכיוון ועל מנת לקבל אזרחות רומנית עלייך להציג לממשלת רומניה ראיות על זכאות, אבחון רקע רחב של אילן היוחסין שלך הוא חלק חיוני מהתהליך. בנוסף למגוון המסמכים שיש להגיש עם הבקשה לאזרחות, מאפיינים מסוימים של קרובי המשפחה הרחוקים שלך יכולים לסייע לבקשה שלך. מומלץ מאוד להיעזר בגורם מקצועי לקראת הגשת בקשת האזרחות, גורם מנוסה יוכל לבצע אבחון רקע רחב ולבנות עבורך בקשה שלממשלת רומניה יהיה קשה לדחות. בעת המעבר על אילן היוחסין של המשפחה שלך יש להבין את החוק הרומני, התנאים הקבועים לקבלת אזרחות והנסיבות המקלות.

ליווי בעת הנפקת האזרחות שלך

מכיוון וישנו רקע רחב לחוק הרומני ושהדרישות לקבלת אזרחות השתנו עם השנים, ליווי מקצועי יוכל לקצר ולפשט משמעותית את התהליך עבורך. משרד עורכי דין המתמחה בסיוע לקבלת אזרחות רומנית בפרט יוכל לוודא כי הבקשה שלך רלוונטית ולעזור לך להעלות את הסיכויים לכך שהיא תאושר ולך ולמשפחה שלך תהיה אזרחות רומנית ו/או דרכון רומני בנוסף לאזרחות הישראלית. מובן שעורך דין המכיר את התקנות הרומניות יוכל להסביר לך את הדרישות לזכאות והאם הבקשה שלך עומדת בהן.

א. רועי עורכי דין ושות'

א. רועי עורכי דין ושות' הינו משרד עורכי דין מנוסה הבעל קשרים והבנה עמוקה בתקנות הרומניות ובדרך העבודה של המשרדים הרלוונטיים להנפקת אזרחות רומנית לאזרחים ישראלים. אנחנו ממוקמים בבניין הקונסוליה הרומנית ומציעים ליעוץ וליווי מקצועי מלא בעת הוצאת אזרחות רומנית. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני לטובת בדיקת רקע רחב וללמוד האם גם לך יש זכאות לאזרחות רומנית.

 

הנכתב באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי
Print Friendly, PDF & Email