תרגום מסמכים נוטריוני

היכן ניתן לבצע תרגום מסמכים משפטיים באופן אמין? אל מי כדאי לפנות – האם לחברת תרגום או למשרד עורכי דין? וכמה מהר ניתן לעשות זאת? ריכזנו עבורכם מגוון תשובות לכמה שאלות נפוצות, שיעזרו לכם לבחור בשירותי תרגום מסמכים משפטיים המתאימים לצרכים שלכם במדויק.

 

תרגום מסמכים משפטיים – היכן וכמה מהר?

כאשר מביאים בחשבון את הצורך בקבלת שירותי תרגום מסמכים משפטיים, ראשית יש להכיר בכך כי אם נתקלתם בצורך זה – ככל הנראה התרגום המשפטי מהווה חלק קריטי בדרך שלכם אל המטרה, כפי שקורה לעיתים קרובות בהליכים מסוגים שונים – החל בקבלת אזרחות או קבלת ויזה, דרך רכישת נדל"ן במדינה זרה וכלה במגוון רחב נוסף של מצבים שבהם נדרש תרגום משפטי למסמך מסוים שנועד לקדם את מטרתכם. בהתאם לכך, ישנם שני קריטריונים שמומלץ לבחון מקרוב:

 

מחיר שירותי התרגום

לא אחת, אנו בוחנים את השירות שאנו מקבלים מבעד לזכוכית מגדלת פיננסית. כולנו רוצים לחסוך ומחפשים את העסקה הטובה ביותר אך במהלך סקר השוק, קל לשכוח שאיכות השירות היא פקטור שעשוי להיות משמעותי יותר – ובוחרים בעסקה שנראית לנו המשתלמת ביותר.

במשרד א. רועי עורכי דין ושות’ אין צורך להתפשר על המחיר המשתלם, כמו גם על טיב השירות. אנו מתמחים בתרגום מסמכים משפטיים ומציעים את המומחיות שלנו במחירים נוחים, כחלק מתפיסת השירות הכללית שלנו.

 

תרגום איכותי ומהיר

היות ובמשרד א. רועי עורכי דין ושות’ המחיר הוא משתלם והאיכות מובטחת – נשארת שאלת הזמן שתרגום מסמכים משפטיים עשוי לארוך. ובכן, כאשר מדובר באנשי מקצוע מיומנים כשלנו, העבודה תבוצע בזמן הקצר ביותר, ובתלות בהיקף החומר שיש לתרגם. כדי לקבל הערכת זמן מבוססת יותר, פנו אלינו ונוכל לבחון זאת יחד אתכם.

 

א׳ רועי עורכי דין ושות׳ – תרגום מסמכים משפטיים מידי המומחים

כשמדובר בשירותי תרגום, הנטייה הטבעית של לא מעט אנשים תהיה לפנות דווקא אל חברה המתמחה בתרגומים, ולאו דווקא בתחום המקצועי שבו עוסק התוכן אותו ברצונם לתרגם. אולם, ספציפית בנוגע לתרגום מסמכים משפטיים, ההמלצה החד משמעית שלנו היא להשאיר את מלאכת התרגום למומחים המשפטיים שלנו, היות והחשיבות של הדקויות השונות היא כה קריטית, עד כדי כך שמרגם מקצועי – טוב ככל שיהיה – שאינו עורך דין במקצועו לא יוכל להישען על ידע בתחום החוק ולבחון את האופן הנכון להצגת התוכן בשפה המתורגמת באופן שיעמוד בכל המבחנים המשפטיים.

 

למידע נוסף אודות תרגום מסמכים משפטיים – פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!

Print Friendly, PDF & Email